Witam serdecznie w moim małym świecie.

Zapraszam, zaglądajcie, czytajcie i komentujcie, będzie mi miło gościć Was tutaj.

czwartek, 5 czerwca 2014

24. Kolejne spotkanie z Wuką

Dzisiaj udało mi się dotrzeć na czwartkowe spotkanie z Wuką. I tym razem było to spotkanie muzyczno-poetyckie, okraszone dowcipem. Wiersze czytała Wuka, nie obyło się bez tradycyjnych już "Marzeń sznurka", był też z nami pan Jan (nazwisko chyba nie padło w trakcie spotkania, albo ja nie zapamiętałam), który również przeczytał nam kilka swoich wierszy. Ewa Modrzejewska przyniosła gitarę, więc było również trochę śpiewu, pogadaliśmy troszkę, pośmialiśmy się wspólnie. Jednym słowem było miło i sympatycznie, mimo że za drzwiami herbaciarni lało i grzmiało, deszcz miał swoje odzwierciedlenie w piosenkach, ale nie przeszkadzało to nam świetnie się bawić.
Ostatnio prezentowałam wiersz Wuki. Ale poezja Wuki to nie tylko tomiki na papierze, jej wiersze są często wykorzystywane jako teksty piosenek, mam kilka swoich ulubionych, zapraszam do posłuchania:
Cisza jak ta "Nie spadłam":

Nad porami roku "Moje serce":

i Leonard Luther "Przyszła miłość":2 komentarze:

  1. Cieszą tak sympatycznie spędzone popołudnia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo cieszą, łaczą wspólnym spojrzeniem na wiele spraw, pozwalają oderwać się od codzienności, przynoszą nowe doznania w postaci poezji i muzyki nowych Twórców, miłe dla podniebienia pysznościami Tea for Two i cudowna atmosferą jej goscinnych progów. Niech trwają...<3 WUKA

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony ślad :)
Mam jednak prośbę, jeżeli komentujesz jako anonimowy użytkownik to podpisz proszę swój komentarz :)