Witam serdecznie w moim małym świecie.

Zapraszam, zaglądajcie, czytajcie i komentujcie, będzie mi miło gościć Was tutaj.

piątek, 13 czerwca 2014

27. Muzyczno-poetycki czwartek

Wczoraj byłam na kolejnym spotkaniu z Wuką, które uświetnił swoją obecnością Henryk Jaskulski. Było wyjątkowo poetycko, refleksyjnie i ... bieszczadzko. Wuka i pan Henryk między bieszczadzkimi pieśniami snuli wspomnienia o Bieszczadach, wędrówkach, Bieszczadnikach, aż chciało się wrócić do domu, spakować plecak i ruszyć na bieszczadzkie szlaki. Pojawiły się również pieśni Jaromira Nohavicy, które mnie urzekły bardzo, trzeba się będzie wybrać na jego koncert w lipcu.
A to jeden z jego utworów:

I jeszcze kilka zdjęć ze spotkania:
Niestety miłą atmosferę spotkania psuła myśl, że to już jedno z ostatnich spotkań w zaprzyjaźnionej herbaciarni Tea for Two, ponieważ z końcem czerwca zostanie ona zamknięta. Prawa rynku są nieubłagane. Szkoda, bo miejsce piękne, klimatyczne, prowadzone z sercem i zaangażowaniem.
Mam nadzieję, że znajdziemy inne, na pewno nie takie samo, miejsce na nasze Wukowe czwartki...

3 komentarze:

 1. Niestety, takie miejsca często są zamykane... Szkoda :(
  Ale inicjatywa spotkań bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno jest utrzymać się na rynku takim lokalom. A pomysł spotkań naprawdę super, mam nadzieję, że znajdziemy miejsce, w którym będziemy mogli je kontynuować.

   Usuń
 2. Szkoda mi, że kiedy mój pomysł zaczął nabierać rumieńców, musimy zrobić przerwę (mam taką nadzieję ) Przecież trzeba czasu na rozwinięcie każdej inicjatywy. Tu też korygowane były plany, zapraszałam Artystów znanych i tych dopiero odszukanych, przez przypadek nawet. Rodziła się pewna tradycja i...przyjaźnie! Kazdy czwartek był wyczekiwany a nowi Goście witani serdecznie! Ech, pożyjemy , pomyślimy ! Teraz juz nie jestem sama ze swoją ideą, troszkę nas JEST !!!! WUKA

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony ślad :)
Mam jednak prośbę, jeżeli komentujesz jako anonimowy użytkownik to podpisz proszę swój komentarz :)