Witam serdecznie w moim małym świecie.

Zapraszam, zaglądajcie, czytajcie i komentujcie, będzie mi miło gościć Was tutaj.

poniedziałek, 1 grudnia 2014

100. Transfer Bydgoszcz zaszalał :)

Jak sugeruje tytuł posta znowu byłam na meczu, tym razem Transfer Bydgoszcz zmierzył się z Cerradem Czarnymi Radom. Czarni dzielnie walczyli przez dwa pierwsze sety próbując stawić opór rozpędzonemu zespołowi z Bydgoszczy. W trzecim secie jednak pękło w zespole z Radomia i ten set do gra w zasadzie tylko Bydgoszczan, trochę żal było patrzeć, ale czasami i tak bywa - Transfer wygrał 3-0, trzeciego seta do 11. 
Czarni Radom to ciekawy zespół, gra w nim wielu młodych, zdolnych polskich siatkarzy, fajnie że mogą się ogrywać, nabierać doświadczenia. 
W związku z tym, że zespół z Bydgoszczy już się Wam pewnie "opatrzył" na zdjęciach meczowych, dzisiaj głównymi bohaterami będą siatkarze z Radomia:
Trenerem Czarnych Radom jest Robert Prygiel - kiedyś jeden z moich ulubionych polskich atakujących :)

W zespole z Radomia gra Niemiec, Dirk Westphal (gra z numerem 8), który po dekoracji na Mistrzostwach Świata zrobił rzecz zabawną i nie zawsze spotykaną. Siatkarze w zasadzie już rozchodzili się do szatni, Dirk Westphal przechodził obok grupki kibiców, rozdawał autografy, robił sobie zdjęcia i nagle zamiast iść do szatni wrócił na płytę boiska, podszedł do kolegów, wziął za rękę atakującego - Georga Grozera i zaciągnął go (inaczej nie da się tego określić) do tej grupki kibiców. Wyglądało to przezabawnie :) Poza tym zdecydowanie najlepiej z całej ekipy bawił się podczas dekoracji, a nawet już podczas meczu o złoto :)
Nie udało mi się zrobić żadnego zdjęcia z siatkarzami, ale mam w "dorobku" zdjęcie z Lukasem Kampą (pan z numerem 10) zrobione na Mistrzostwach Europy w 2013 r.:
I jeszcze jedno spostrzeżenie, to mój setny post i jakoś nie jestem zaskoczona, że dotyczy on siatkówki, choć wcale tego nie planowałam :)

3 komentarze:

 1. I jest ładny pan! Na pewno specjalnie dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie popatrzeć na siatkarzy i na ich grę. Ja co prawda dużo nie oglądam siatkówki, ale jeśli już, to jest ona tak emocjonująca, że aż na siedzeniu usiedzieć nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna grupa gdyńska i fajni niemieccy siatkarze - sympatyczne człowieki ;)

  Aga O.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony ślad :)
Mam jednak prośbę, jeżeli komentujesz jako anonimowy użytkownik to podpisz proszę swój komentarz :)